Podlahové a vyrovnávací hmoty

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • FAST ZP 25 KG Kód: 206
  FAST ZP 25 KG
  Objednáno

  Hotová suchá směs minerálních složek a modifikujících přísad. Po smíchání s vodou tvoří homogenní hmotu, vyznačující se vysokou přilnavostí a stabilitou, která se snadno aplikuje. Je ekonomicky výhodná. Po úplném vyzrání je mrazuvzdorná a vodovzdorná.


  349,04 Kč
     
 • FAST SUPER Kód: 203
  FAST SUPER
  Objednáno

  Suchá minerální směs, modifikovaná syntetickými polymery, mrazuvzdorná a vodovzdorná, se zvýšenou přilnavostí. Díky svým vlastnostem usnadňuje práci a snižuje náklady související s vyrovnáním a opravou podlah.


  417,04 Kč
     
 • FAST MIDI LEVEL Kód: 197
  FAST MIDI - LEVEL
  Objednáno

  Samonivelační středněvrstvá hmota založená na suché směsi portlandského a bauxitového cementu, písku a příměsí. Po smíchání s vodou tvoří samonivelační hmotu, která se snadno aplikuje. Může být zpracovávána ručně nebo strojně. Po úplném vyzrání je odolná na otěr a vysoké zatížení.


  625,55 Kč
     
 •  
 • FAST MINI LEVEL Kód: 200
  FAST MINI - LEVEL
  Objednáno

  Samonivelační tenkovrstvá hmota, založená na suché směsi portlandského a bauxitového cementu, písku a příměsí. Po smíchání s vodou tvoří samonivelační hmotu, která se snadno aplikuje. Může být zpracovávána ručně nebo strojně. Po úplném vyzrání je odolná na otěr a vysoké zatížení.


  625,55 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem