Stavební chemie , Strana 6

 

Nejprodávanější

Stránka 6 z 6 - 63 položek celkem

   
 • fast aqua duo 2 Kód: 188
  FAST AQUA DUO 2
  Objednáno

  Dvousložková hydroizolační malta obsahující cementy, minerální plnidla, vysoce kvalitní zušlechťující přísady a polymerovou vodní disperzi.                    Po důkladném promíchání obou složek vytváří vodotěsnou izolaci, která výborně přiléhá ke všem minerálním podkladům a která se vyznačuje vysokou flexibilitou a krycí schopností prasklin až 1,5 mm. Vytváří taktéž vynikající antikorozní ochranu betonu a železobetonu před nepříznivými povětrnostními vlivy.

  1 453,21 Kč (–26 %)
  1 078,11 Kč
     
 • fast aqua duo 1 Kód: 185
  FAST AQUA DUO 1
  Objednáno

  Dvousložková hydroizolační malta obsahující cementy, minerální plnidla, vysoce kvalitní zušlechťující přísady a polymerovou vodní disperzi.                    Po důkladném promíchání obou složek vytváří vodotěsnou izolaci, která výborně přiléhá ke všem minerálním podkladům a která se vyznačuje vysokou flexibilitou a krycí schopností prasklin až 1,5 mm. Vytváří taktéž vynikající antikorozní ochranu betonu a železobetonu před nepříznivými povětrnostními vlivy.


  1 108,36 Kč
     
 • FAST GRUNT W Kód: 113
  FAST GRUNT W
  Objednáno

  Moderní penetrační barva připravená k použití. Omezuje vznik vápenných výkvětů na povrchu pokrytém barvou. Je nehořlavá, vodou ředitelná, ekologická a paropropustná. Zvyšuje přilnavost fasádních nátěrů.

  1 701,26 Kč (–22 %)
  1 333,42 Kč
     

Stránka 6 z 6 - 63 položek celkem